Kotły 5 klasa

Kocioł COMBI S 5 Klasy z palnikiem retortowym

Kocioł 5 Klasy z palnikiem

Kocioł z certyfikatem 5 Klasy emisji spalin,
przeznaczony do spalania paliw stałych w sposób automatyczny.

Kocioł zgazowujący drewno 5 klasa

Kocioł zgazowujący drewno 5 klasa

Kotły są skonstruowane w celu spalania drewna wykorzystując zasadę generatorowego
zgazowania z wykorzystaniem wentylatora wyciągowego

Kocioł CO 5 klasa na pellet

Kocioł CO 5 klasa na pellet 

Automatyczne kotły pelletowe z certyfikatami 5 klasy i Ecodesign. Kotły typu Ekopell to ekologiczne kotły, przystosowane do spalania biomasy typu Pellet.

Kotły 5 klasa

Wysokiej jakości kotły 5 klasa to urządzenia grzewcze, służące do podnoszenia temperatury w pomieszczeniach mieszkalnych i firmowych. Instalacja tego sprzętu może odbywać się w ramach trwających programów refinansowania i dopłat z zakresu inwestycji ekologicznych oraz modernizacyjnych, które obowiązują w ramach ustaw o energetyce.

Nowoczesne piece 5 klasy to zaawansowane technologicznie urządzenia grzewcze, wyróżniające się efektywnym procesem spalania. To ekologiczny sprzęt, który może być wyposażony w podajnik ślimakowy. Najnowszej generacji piece 5 klasy z naszego podstawowego asortymentu, to produkty przeznaczone do skutecznego podnoszenia temperatury pomieszczeń, znajdujących się w domach bądź też budynkach, należących do przedsiębiorstw. Kotły w 5 klasie czystości, które znajdują się w naszym stałym asortymencie, to wyroby, które mogą stanowić system centralnego ogrzewania. Z uwagi na to, że produkty te spełniają restrykcyjne normy, dotyczące emisji spalin, jak i zanieczyszczeń wydobywających się do atmosfery, w trakcie procesu spalania, uznaje się je za piece wysokoenergetyczne, nie powodujące degradacji fauny i flory. Zaawansowane technologicznie kotły w 5 klasie czystości, które można znaleźć w naszej podstawowej ofercie, posiadają wszystkie niezbędne podzespoły, umożliwiające ich bezproblemową obsługę. To sprzęt z dedykowanym okablowaniem sterownika, czujnikami, a nawet pogodynką.

Kotły 5 klasa – wysokoenergetyczne urządzenia grzewcze

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się nowoczesny kocioł 5 klasa na ekogroszek. Jest to urządzenie, które posiada wbudowany sterownik, zapobiegający powstawaniu awarii pompy. Sam proces spalania w tym sprzęcie grzewczym jest regulowany automatycznie, dzięki czemu nie powstaje zagrożenie pożarowe czy też niekontrolowane spadki lub wzrost temperatury powietrza w konkretnych pomieszczeniach. Oferowany przez nas kocioł 5 klasa na ekogroszek posiada solidnie wykonane elementy składowe, zabezpieczone przed działaniem bardzo wysokiej temperatury powietrza, powstającej w trakcie procesu spalania. To urządzenia wyposażone w siłownik zaworu mieszającego, zawory sterowania, pompę cyrkulacyjną, jak również pompę podłogową. Proponowany przez nas kocioł 5 klasa na ekogroszek to urządzenie grzewcze, zaliczane do kategorii premium. Można zdecydować się na sprzęt z ręcznym podawaniem paliwa. To produkt posiadający kocioł, jak również komorę spalania, przystosowaną do optymalnie dobranej porcji opału. Proces spalania odbywa się na specjalnie przygotowanym ruszcie, bez wykorzystania energii elektrycznej, co eliminuje nadmierne zużycie prądu w gospodarstwie domowym bądź też firmie, w której znajduje się proponowany przez nas kocioł 5 klasa na ekogroszek. To niezawodne urządzenie grzewcze, które może być przystosowane do budynków o różnej kubaturze i metrażu.

Jakie zalety ma kocioł 5 klasa na pellet?

Proponowany przez nas kocioł 5 klasa na pellet posiada wymagane certyfikaty i atesty jakości, co stanowi gwarancję tego, że przetrwa on w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. To produkt opatrzony Certyfikatem Europejskim pod względem normy emisji spalin, dzięki czemu jego używanie nie powoduje zagrożenia dla środowiska naturalnego. Proponowany przez nas sprzęt grzewczy jest wydajny i energooszczędny, jak również wyróżnia się nieskomplikowaną obsługą, nawet dla osób, które do tej pory nie miały możliwości używać tego typu urządzenia. Nowoczesny kocioł 5 klasa na pellet ma stosunkowo niskie parametry emisji gazów cieplarnianych, dzięki czemu, w trakcie procesu spalania nie dochodzi do nagromadzenia smogu w powietrzu, a w późniejszym czasie degradacji fauny i flory. Przetestowana w niezależnych ośrodkach badawczych konstrukcja oferowanego przez nas urządzenia grzewczego, została skutecznie zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak również działaniem wielu czynników zewnętrznych. Komora załadowcza, którą posiada polecanych przez nas kocioł 5 klasa na pellet, pomieści optymalną ilość opału, jaka potrzebna jest do skutecznego podniesienia temperatury powietrza w konkretnych pomieszczeniach. Produkt ten może posiadać wentylator wyciągowy, zapobiegający wydostawaniu się dymu w trakcie rozpalania, jak również wzrostu temperatury spalania. Kocioł 5 klasa na pellet z naszego podstawowego asortymentu, wyróżnia się płynną, bezawaryjną pracą. To urządzenie grzewcze, które posiada zaawansowaną technologicznie konstrukcję, eliminującą potrzebę czasochłonnej i kosztownej konserwacji tego sprzętu, jak i wykonywania kłopotliwych przeglądów. Dzięki temu kocioł 5 klasa na pellet z naszego sklepu internetowego, to urządzenie wyróżniające się relatywnie niskimi kosztami eksploatacji, nie obciążającymi budżetu domowego bądź firmowego.

Bezawaryjnie działające kotły 5 klasa to zaawansowany sprzęt grzewczy, dedykowany, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym. Urządzenia należące do tej grupy, uznawane są nie tylko za ekologiczne, ale i bardzo efektywne w działaniu.