Kotły CO

Miejscowy ogrzewacz pomieszczeń - piecokuchnia

Miejscowy ogrzewacz pomieszczeń – piecokuchnia

Stalowe kuchnie grzewcze podgrzewają wodę służącą jako medium grzewcze w instalacjach
centralnego ogrzewania budynków mieszkalnych. 

Miejscowy ogrzewacz pomieszczeń

Miejscowy ogrzewacz pomieszczeń

Dwufunkcyjne urządzenie: kocioł c.o. i/lub kuchnia węglowa.
5 lat gwarancji na szczelność połączeń spawalniczych.

Kuchnia węglowa emaliowana

Kuchnia węglowa emaliowana

Przeznaczona do zamontowania w pomieszczeniach kuchennych,
ogrzewająca powierzchnię do 60 m kw., umożliwia gotowanie i pieczenie potraw. 

Kotły CO

Solidnie wykonane kotły CO to nowoczesne urządzenia grzewcze. Mogą one być przeznaczone do podnoszenia temperatury powietrza w pomieszczeniach o różnym metrażu i kubaturze, znajdujących się, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i firmowych.

Od wielu lat piece grzewcze są bardzo popularnymi urządzeniami, przeznaczonymi do podnoszenia temperatury w domach lub budynkach firmowych. To sprzęt, który można wykorzystywać także do ogrzewania wody użytkowej. Nowoczesne piece grzewcze można podzielić na kilka kategorii, według rodzaju spalanego paliwa. To urządzenia zasilane węglem w postaci pelletu, zrębki lub ekogroszku. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także kotły CO na paliwo gazowe. To sprzęt jedno lub dwufunkcyjny lub też indukcyjny, który wymaga podłączenia do źródła zasilania wysokiej klasy. Kotły CO z naszego podstawowego asortymentu, posiadają funkcjonalny sterownik. Jego głównym zadaniem jest nadzorowanie pracy tych urządzeń, a także utrzymanie optymalnej, wybranej przez operatora tego sprzętu temperatury. Oferowane przez nas piece grzewcze można dopasować do metrażu pomieszczenia, w którym będą się one docelowo znajdować. Dostępne w naszym stałym asortymencie kotły CO mogą posiadać prostokątny palnik. Produkty te wyróżniają się wysoką mocą cieplną przy stosunkowo niskiej wadze. Ich sprawność energetyczna wynosi od 80 do 95%, bez względu na stopień wyeksploatowania konkretnego modelu kotła.

Kotły CO – niezawodne urządzenia grzewcze

W naszym sklepie internetowym znajduje się funkcjonalny i łatwy w obsłudze piec CO do kotłowni. Proponujemy urządzenie, które można dopasować do niewielkich piwnic, jak również pomieszczeń gospodarczych. Popularność, jaką cieszy się zaawansowany technologicznie piec CO do kotłowni, wynika z jego łatwej obsługi, jak również ekonomicznego spalania. To urządzenie z podajnikiem, które można przystosować do małych piwnic, jak i domów jedno oraz wielorodzinnych. Urządzenie to posiada podajnik na pellet lub ekogroszek. Z uwagi na możliwość atrakcyjnego dofinansowania zakupu tego sprzętu, w programie Czyste powietrze, piec CO do kotłowni wydaje się być optymalnym rozwiązaniem dla osób poszukujących taniego, a jednocześnie efektywnego sposobu na ogrzanie wody użytkowej i pomieszczeń. Należy pamiętać, że polecany przez nas piec CO do kotłowni nie wymaga skomplikowanej obsługi. Jest to urządzenie skonstruowane w taki sposób, aby samodzielnie mogło ono utrzymywać żądaną temperaturę, dzięki czemu nie dochodzi do ryzyka nadmiernego podgrzania wody użytkowej czy też gwałtownego wzrostu temperatury powietrza. Dobrej jakości piec CO do kotłowni nie wymaga także czasochłonnych i bardzo kosztownych prac remontowych czy konserwacyjnych, dzięki czemu sprzęt ten można uznać za ekonomiczny system ogrzewania centralnego, przystosowany do pomieszczeń o różnej kubaturze lub metrażu.

Dobrej jakości piece CO i piecokuchnie

Zróżnicowany asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje także wysokiej klasy piece CO. To urządzenia, które można wykorzystać do ogrzewania nawet bardzo dużych powierzchni, znajdujących się w domach. Polecane przez nas piece CO mogą być zasilane paliwem w postaci trocin, brykietów lub zrębków. Eliminuje to koszty związane z eksploatacją wybranego modelu urządzenia grzewczego. Firmami, które oferują najnowocześniejsze piece CO są marka Defro, jak również Ecoline. Są to znane i cenione przedsiębiorstwa, które przez lata działania na rynku, zdobyły grono zaufanych klientów. Sprzęt proponowany przez wyżej wymienione firmy jest niezawodny, jak również przystępny cenowo. Piece CO marki Defro lub Ecoline, które można zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi. To produkty łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ do niektórych modeli dostarczane są w zestawie narzędzia, ułatwiające usuwanie produktów powstałych w procesie spalania. Pozwala to na zadbanie o estetyczny wygląd wybranego modelu pieca CO. Osoby, które poszukują urządzeń grzewczych, jakie można montować w pomieszczeniach kuchennych, mogą zdecydować się na produkty dostępne w naszej stałej ofercie. Do tej grupy należy piecokuchnia. Jest to kompaktowy sprzęt, który może być przystosowany do używania nie tylko w domach, ale również w obiektach letniskowych, turystycznych czy pensjonatach. Niewielka piecokuchnia sprawdzi się nie tylko jako sprzęt do ogrzewania pomieszczeń, ale również do obróbki termicznej potraw. To urządzenie grzewcze o bardzo efektownym wyglądzie. Zostało ono wykonane ze starannie dobranych materiałów, co stanowi potwierdzenie jego wysokiej jakości, jak również odporności na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych i bardzo wysokiej temperatury powietrza, powstającej w trakcie procesu spalania.

Nowoczesne kotły CO stanowią wysokiej klasy urządzenia grzewcze, dedykowane nie tylko klientom indywidualnym, ale również właścicielom budynków firmowych. To sprzęt niezawodny o potwierdzonej klasie energetycznej, wyróżniający się ekonomiczną eksploatacją.