Piece kuchenne

Kuchnia węglowa i kocioł c.o.

Kuchnia węglowa i kocioł c.o.

Ogrzewanie całego mieszkania o powierzchni od 30 do 80 m kw. (jednocześnie wytwarzająca
ciepłą wodę użytkową i umożliwiająca przygotowywanie posiłków. 

Kuchnia węglowa i kocioł c.o. piecokuchnia Kalvis 4 CN

Kocioł c.o. i kuchnia węglowa

Kuchnia wytwarzająca ciepłą wodę użytkową i umożliwiająca przygotowywanie posiłków,
przeznaczona do montażu w instalacjach wodnych c.o.. 

Piec grzewczy kaflowy przenośny

Piec grzewczy kaflowy przenośny

Przeznaczony do zamontowania w pomieszczeniach posiadających wolny przewód kominowy, ogrzewający pomieszczenia o powierzchni do 50 m kw.

Piece kuchenne

Nowoczesne piece kuchenne mogą stanowić nie tylko dodatkowe źródło ogrzewania, ale również przydadzą się one do obróbki termicznej potraw. To urządzenia łatwe w montażu, które można dobrać do metrażu danego pomieszczenia kuchennego.

Estetycznie wyglądająca kuchnia węglowa może być elementem wyposażenia pomieszczenia, w którym na co dzień przygotowuje się posiłki. Właściciele domów jednorodzinnych, często zastanawiają się, jak wybrać urządzenia i instalacje grzewcze, aby były one ekonomiczne w użyciu i łatwe w obsłudze. Zamiast powszechnie stosowanej kuchenki gazowej lub elektrycznej, warto zdecydować się na montaż wysokiej jakości urządzenia opalanego węglem. Stanowi ono połączenie nowoczesnych materiałów i technologii, co gwarantuje jego wysoką efektywność energetyczną. Proponowana przez nasz sklep internetowy kuchnia węglowa jest urządzeniem grzewczym, odpornym na intensywną eksploatację. Produkt ten może znaleźć się nie tylko w pomieszczeniach domowych, ale także stanowić wyposażenie domków letniskowych, pensjonatów bądź też niewielkich firm oferujących usługi cateringowe. Polecana przez nas kuchnia węglowa wyróżnia się precyzją wykonania, jak również bogactwem wzorów i wersji kolorystycznych. Można zdecydować się na taki wyrób, jak kuchnia węglowa, zaprojektowana i wykonana w estetyce retro, jak również wybrać bardziej nowoczesną konstrukcją, która idealnie wkomponuje się we wnętrze minimalistyczne. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także kuchnia węglowa, utrzymana w estetyce rustykalnej.

Piece kuchenne do domów

Właściciele mieszkań znajdujących się w kamienicach lub też budynkach, w których nie ma możliwości zainstalowania ogrzewania gazowego, mogą zdecydować się na proponowany przez nasz sklep internetowy piec grzewczy kaflowy. Jest to urządzenie o wysokiej sprawności energetycznej, które jest w stanie podwyższyć temperaturę powietrza w danym pomieszczeniu. Wysokiej jakości piec grzewczy kaflowy wyróżnia się bardzo efektownym wyglądem. Jest on wykonany ze starannie dobranych materiałów, co stanowi gwarancję jego odporności na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w trakcie jego intensywnej eksploatacji. Proponowany przez nas piec grzewczy kaflowy może być dobrany do metrażu i kubatury konkretnego pomieszczenia. Produkt ten może znaleźć się w salonie, sypialni bądź też w dowolnie wybranym wnętrzu, gdzie wymagane jest posiadanie ekonomicznego systemu ogrzewania. Wysokiej klasy piec grzewczy kaflowy jest wykonany w taki sposób, aby długotrwale utrzymywał on optymalną temperaturę, co pozwala na tanie ogrzanie, nawet bardzo dużej powierzchni danego pomieszczenia. Można zdecydować się na piec grzewczy kaflowy w wersji przenośnej. Jest on dostępny w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. Jego przeszklone palenisko wpływa na estetyczny wygląd tego produktu, z kolei wylot spalin z góry w wersji prawej lub lewej, umożliwia jego zainstalowanie do przewodów kominowych i wentylacyjnych.

Jakie zalety posiada kuchnia węglowa emaliowana?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się również kuchnia węglowa emaliowana. Wyrób ten może być połączony z płaszczem wodnym. To urządzenie grzewcze wyposażone w funkcjonalny piekarnik, płytę grzewczą, fajerkę i płaszcz wodny. Kuchnia węglowa emaliowana z naszego asortymentu stanowi estetycznie prezentujące się urządzenie o kompaktowych wymiarach. Moc nominalna tego sprzętu wynosi+ /-12 kW. Z kolei maksymalna może oscylować w granicach do 15 kW. Proponowana przez nas kuchnia węglowa emaliowana sprawdza się nie tylko do obróbki termicznej potraw, ale także z powodzeniem może zastąpić montowane w pomieszczeniach kuchennych urządzenia grzewcze. Optymalna średnica wylotu spalin gwarantuje, że dostępna w naszym stałym asortymencie kuchnia węglowa emaliowana, nie powoduje ryzyka zaczadzenia czy też niekontrolowanej emisji gazów, powstałych w trakcie spalania bądź też dwutlenku węgla. To sprzęt o wysokiej klasie energetycznej, który nie powoduje degradacji środowiska naturalnego. Dużym zainteresowaniem właścicieli domów i mieszkań, w których znajduje się podłączenie do przewodów kominowych, cieszy się także kuchnia węglowa i kocioł CO. To kompaktowe urządzenie, które gwarantuje podgrzanie wody użytkowej, utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach, jak również możliwość przyrządzenia potraw, bez potrzeby posiadania płyty indukcyjnej czy kuchenki gazowej. Polecana przez nas kuchnia węglowa i kocioł CO to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących sprzętu typu 2 w 1. Produkt ten wyróżnia się dużą komorą spalania, wysokim współczynnikiem wydajności, jak również bardzo estetycznym wyglądem. Wszystkie jego elementy wykończenia zostały wykonane z najlepszej jakości blachy nierdzewnej. To produkt, który jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru.

Stylowe i ekonomiczne w eksploatacji piece kuchenne, stanowią alternatywę kuchenek gazowych i urządzeń indukcyjnych. Sprzęt ten nie wymaga kosztownych przeglądów i prac konserwacyjnych.