Piece na pellet

Piec wolnostojący na pellet

Piec wolnostojący na pellet 

Piecyk na pellet z malowanymi, metalowymi bokami oraz żeliwnym frontem i rusztem.
Komora spalania wyłożona ogniotrwałym materiałem o jasnym kolorze.

Piecyk wolnostojący w obudowie ceramicznej

Piecyk wolnostojący w obudowie ceramicznej

Piecyk na pellet można bez problemu zainstalować w domach lub mieszkaniach,
korzystając z przewodu kominowego niewielkich rozmiarów..

Piecyk na pellet

Piecyk na pellet

Piec pelletowy zapewnia maksymalny efekt poprzez przedmuchiwanie gorącego powietrza do pomieszczenia. Prosta regulacja z możliwością zaprogramowanego włączania i wyłączania.

Piece na pellet

Zaawansowane technologicznie piece na pellet to urządzenia o wysokiej sprawności energetycznej. Bez trudu ogrzeją one pomieszczenia o różnym metrażu i kubaturze.

Nowoczesne piece na pellet wolnostojące stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują efektownie wyglądających, jak również łatwych w montażu urządzeń grzewczych o bardzo wysokiej klasie energetycznej, a jednocześnie ekonomicznym spalaniu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się piece na pellet wolnostojące o różnych rozmiarach. To produkty znanych i cenionych marek, specjalizujących się w projektowaniu i wytwarzaniu ekologicznych urządzeń grzewczych, posiadających wymagane atesty i certyfikaty jakości. Oferowane przez nas piece na pellet wolnostojące wyróżniają się optymalnymi parametrami technicznymi. Ich skuteczność działania oscyluje w granicach 97%, nawet po wielu latach eksploatacji tego sprzętu. Wysoka moc grzewcza, nawet do 8,2 kW, pozwala na ogrzanie nawet 230 m sześciennych powierzchni. Zastosowane paliwo w postaci atrakcyjnego cenowo pelletu, z niewielkim zużyciem w ciągu doby, jest rozwiązaniem stworzonym dla właścicieli domów, jak również mieszkań, w których znajduje się instalacja kominowa. Główną zaletą, jaką wyróżniają się piece na pellet wolnostojące z naszego podstawowego asortymentu, jest możliwość doprowadzenia powietrza, przeznaczonego do spalania z zewnątrz. Dzięki temu te urządzenia grzewcze, nie wykorzystują do podtrzymania optymalnej temperatury grzania, powietrza cyrkulującego w konkretnym pomieszczeniu. To produkty posiadające obudowę wykonaną z wysokiej jakości materiałów o doskonałych parametrach izolacyjnych.

Piece na pellet – dlaczego warto je montować?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także kominek stalowy nadmuchowy na pellet. To urządzenie grzewcze, które pracuje z mocą od trzech do 14 kW. Sprzęt ten wyróżnia się bardzo estetycznym wyglądem. Do jego produkcji użyto wyłącznie starannie wyselekcjonowanych komponentów o potwierdzonej odporności na działanie nawet ekstremalnych temperatur powietrza. Warto wspomnieć, że polecany przez nas kominek stalowy nadmuchowy na pellet jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na wkomponowanie go w estetykę konkretnego pomieszczenia, bez powstawania chaosu aranżacyjnego. Wydajny i sprawny energetycznie kominek stalowy nadmuchowy na pellet jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z jego codziennej, bardzo intensywnej eksploatacji. Produkt nie nastręcza żadnych trudności w jego montażu i demontażu. Może on być konserwowany, bez potrzeby używania do tego celu kosztownych preparatów chemicznych. Produkt ten nadaje się do ogrzewania powietrznego pomieszczeń o metrażu od 20 do nawet 110 m kwadratowych. Może on stanowić podstawowe, jak i uzupełniające źródło ciepła, szczególnie w budynkach słabo izolowanych lub też pozbawionych całkowicie termomodernizacji. Warto wspomnieć, że nowoczesny kominek stalowy nadmuchowy na pellet wyróżnia się ekonomicznym spalaniem.

Gdzie sprawdzi się piecyk wolnostojący zasilany pelletem?

W naszym sklepie internetowym znajduje się także piecyk na pellet. To urządzenie, które można dopasować do metrażu konkretnego wnętrza. Sprzęt ten może znajdować się w salonie, jak i w innych pomieszczeniach, gdzie w okresie jesiennym, zimowym i wczesnowiosennym, wymagane jest posiadanie podstawowego lub dodatkowego źródła ciepła. Polecany przez nasz sklep internetowy piecyk na pellet został zaprojektowany z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących trendów aranżacyjnych. Dzięki temu można go dopasować do estetyki, w jakiej urządzone jest konkretne wnętrze. Różne wersje kolorystyczne do wyboru gwarantują, że piecyk na pellet może komponować się z barwą ścian bądź też podłóg. To produkt bezpieczny w użyciu. Może znajdować się w pomieszczeniach, gdzie na co dzień przebywają osoby starsze, zwierzęta domowe, a także małe dzieci. To urządzenie grzewcze, które nie emituje szkodliwych dla zdrowia oparów, a także nie wydziela żadnych toksycznych substancji. Polecany przez nas piecyk wolnostojący, zasilany pelletem, może być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują sprzętu zaliczanego do systemu centralnego ogrzewania. Produkt ten może być połączony z płaszczem wodnym. Dzięki temu jest on w stanie ogrzać kilka pomieszczeń jednocześnie, bez potrzeby montażu wielu tego typu produktów. Oferowany przez nas piecyk wolnostojący na pellet to wyrób znanej i cenionej firmy, która od wielu lat specjalizuje się w wytwarzaniu tego typu urządzeń grzewczych. To produkt wyposażony w gotowy zestaw instalacyjny. Posiada on naczynie przeponowe, pompę obiegową, zawór bezpieczeństwa i manometr. Z uwagi na możliwość doboru mocy grzewczej, sprawdzi się w pomieszczeniach o mniejszej kubaturze.

Estetycznie wyglądające i niezawodne piece na pellet mogą stanowić podstawowy element systemu centralnego ogrzewania. To sprzęt o wysokiej klasie energetycznej, który można przystosować do indywidualnych potrzeb właściciela domu lub firmy.