Wkłady kominkowe

Wkład kominkowy powietrzny

Wkład kominkowy powietrzny 

Wkład stalowo-szamotowy wyższa temperatura paleniska. Drewno spala się w nim bardziej efektywnie.

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym

Wykonany jest ze specjalnej stali kotłowej przeznaczonej do pracy w wysokich temperaturach. 

Wkład kominkowy

Wkład kominkowy

Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja modułu wodnego kominka, umożliwia osiąganie
dużej mocy grzewczej, przy niewielkich jego wymiarach. 

Wkłady kominkowe

Wysokiej jakości wkłady kominkowe to produkty, które są dostępne z płaszczem wodnym. Można zdecydować się także na urządzenia posiadające naturalną konwekcję.

Estetycznie wykonane, bezpieczne, jak również łatwe w montażu wkłady kominkowe to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w domach, ale również w pomieszczeniach firmowych czy mieszkaniach. Sprzęt ten ma potwierdzoną klasę energetyczną, jak również wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Eleganckie wkłady kominkowe, które są dostępne w naszym podstawowym asortymencie, spełnią oczekiwania wielu klientów, poszukujących trwałych i łatwych do utrzymania w czystości wyrobów, należących do kategorii elementy ogrzewania centralnego. W naszej stałej ofercie znajdują się wkłady kominkowe o unowocześnionej konstrukcji. To produkty, które mogą być wyposażone w przyłącze dopływu świeżego powietrza, jak również regulator ciągu, który automatycznie dozuje dopływ tlenu do danego paleniska. Proponowane przez nas wkłady kominowe, posiadają szyby wykonane w taki sposób, aby były one odporne na działanie bardzo wysokiej temperatury powietrza, powstałej w procesie spalania. Warto wspomnieć, że szyby wkładów kominkowych są żaroodporne, jak również łatwe do czyszczenia, bez potrzeby używania do tego toksycznych środków chemicznych. Atrakcyjne cenowo wkłady kominkowe mogą być dopasowane do stylu, w jakim urządzone jest konkretne pomieszczenie. To produkty nowoczesne wykonane ze stali bądź żeliwa. Ich niekłopotliwy montaż jest uwarunkowany odpowiednio dobraną konstrukcją, jak i zastosowaniem solidnych materiałów, w tym także elementów wykonanych z ceramiki.

Wkłady kominkowe z nowoczesnym płaszczem wodnym

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wkłady kominkowe z płaszczem wodnym. To efektownie prezentujące się produkty, które określa się także mianem wymienników ciepła płytowego bądź rurowego. Wyroby te wyróżniają się innowacyjną technologią ich produkcji. Ciepło cieczy z paleniska jest automatycznie przekazywane do instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki temu oferowane przez nas wkłady kominkowe z płaszczem wodnym są w stanie efektywnie ogrzać kilka pomieszczeń jednocześnie. Eliminuje to problem montażu konkretnego modelu wkładu kominkowego w każdym wnętrzu, gdzie wymagane jest posiadanie instalacji ogrzewania centralnego. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym mogą znajdować się we wnętrzach biurowych, a także pomieszczeniach mieszkalnych, gdzie można zainstalować tego typu urządzenia grzewcze. Należy pamiętać, że sprzęt ten należy do klasy premium. Oznacza to, że do jego produkcji zastosowano wyłącznie atestowane i certyfikowane materiały, akredytowane przez wszystkie kraje Unii Europejskiej. To urządzenia posiadające oznaczenie CE. Spełniają one dyrektywy narzucone przez UE w zakresie emisji spalin czy też ekologii. Nowoczesne wkłady kominkowe z płaszczem wodnym mogą być efektownym elementem wyposażenia danego salonu bądź też sypialni.

Czym są wkłady z naturalną konwekcją?

W zróżnicowanej ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można także wkłady z naturalną konwekcją – powietrzne. Są to produkty, które od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, poszukujących sprawnie działających urządzeń grzewczych o ekonomicznej eksploatacji. Wkłady z naturalną konwekcją z naszego asortymentu to urządzenia, które spełnią wymagania wielu właścicieli domów, mieszkań czy pomieszczeń biurowych, pod względem swoich parametrów technicznych i posiadanych funkcji. Sprzęt ten znacznie różni się od tradycyjnych kominków, montowanych dawniej w salonach bądź też sypialniach. Polecane przez nas wkłady z naturalną konwekcją mogą służyć do podgrzewania wody użytkowej i podnoszenia temperatury, jaka panuje w danym pomieszczeniu. To sprzęt, który można włączyć do posiadanego systemu grzewczego konkretnego domu. Bez problemu współgra on z centralnym ogrzewaniem i pozostałymi elementami grzewczymi, jakie znajdują się na wyposażeniu wnętrz biurowych i mieszkalnych. W naszej stałej ofercie znajdują się wkłady z naturalną konwekcją, które różnią się od siebie rozmiarami, stylem, sposobem wykończenia, a także różnego rodzaju detalami, wpływającymi na ich estetyczny wygląd. To produkty wykonane wyłącznie z najlepszych jakościowo komponentów, co potwierdza ich trwałość i estetyczny wygląd. Osoby pragnące zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej wkład kominkowy powietrzny, mogą liczyć na to, że otrzymają produkt estetyczny, jak również łatwy do utrzymania w czystości. Wyrób ten może mieć szybę podnoszoną do góry, klasyczny kształt bądź też otwieranie tradycyjne. Ponadto proponowany przez nas wkład kominkowy powietrzny wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną. Dzięki temu jego zakup nie obciąży nadmiernie budżetu firmowego czy domowego, szczególnie, gdy zainwestowało się już w inny system ogrzewania centralnego.

Efektownie wyglądające i trwały wkłady kominkowe to urządzenia grzewcze. Sprzęt ten można montować, zarówno w pomieszczeniach w domach, jak i w mieszkaniach.

Wkłady kominkowe RODZAJE 

Wysokiej jakości wkłady kominkowe są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach do wyboru. To elementy bardzo łatwe do montażu i demontażu, co wpływa na ich walory użytkowe. 

Estetycznie prezentujące się wkłady kominkowe z naszego sklepu internetowego, to bardzo funkcjonalne elementy konstrukcyjne wybranego urządzenia grzewczego. Produkty te mają doskonałe właściwości kumulujące ciepło. Dzięki temu nie trzeba zużywać dużej ilości materiałów opałowych, aby podnieść z ich pomocą temperaturę w wybranym pomieszczeniu. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy wkłady kominkowe mogą posiadać system czyszczenia szyby, ułatwiający utrzymanie jej w doskonałym stanie przez bardzo długi czas, niezależnie od stopnia eksploatacji. To elementy, które wpływają na oryginalny wygląd salonu, sypialni bądź też pomieszczenia w domu jednorodzinnym lub letniskowym, a także w mieszkaniu, gdzie znajduje się urządzenie grzewcze podłączone do systemu wentylacyjnego. Polecane przez nas wkłady kominkowe są dostępne z popielnikiem i specjalnie skonstruowanym uchwytem, ułatwiającym korzystanie z nich, poprzez szybkie otwieranie i bezproblemowe zamykanie, nawet w trakcie pojawienia się bardzo wysokiej temperatury spalania. Nowoczesne wkłady kominkowe są wyposażone w komponenty ograniczające osadzanie sadzy i trudnych do usunięcia związków chemicznych na szybach, a także  na innych, widocznych elementach wyżej wymienionych konstrukcji. 

Wkłady kominkowe żeliwne 

Rekomendowane przez nasz sklep internetowy wkłady kominkowe wyróżniają się wysoką jakością, która idzie w parze z ich bardzo przystępną ceną. Proponujemy produkty znanych i cenionych marek, co potwierdza ich jakość i wysokie walory dekoracyjne. Polecane przez nas rozwiązania mogą posiadać dodatkowe zdobienia w postaci listwy srebrnej lub czarnej, a także efektownej podstawy. Polecamy produkty wyposażone w dolot powietrza. Eleganckie wkłady kominkowe z naszego asortymentu są wykonane z materiałów odpornych na działanie wysokiej temperatury powietrza. Może być to żeliwo. Optymalna grubość ścianek wynosi do 15 mm, co zwiększa bezpieczeństwo i wydłuża pracę tego typu urządzeń. Wszystkie elementy, z których składają się polecane przez nas wkłady do kominków są skręcane, a nie spawane. Dzięki temu nie występuje naprężenie wewnątrz konstrukcji, które mogłoby doprowadzić do uszkodzenia poszczególnych elementów i wystąpienia nieszczelności wybranego wkładu kominkowego. Proponowane przez nas konstrukcje posiadają w pełni demontowalną, podwójną tylną ściankę. Jest to rozwiązanie gwarantujące przejęcie maksymalnego obciążenia cieplnego na ten element, w taki sposób, aby nie spowodować uszkodzenia obudowy wybranego wkładu kominkowego. 

Ekonomiczny w użyciu wkład kominkowy z płaszczem wodnym

W zróżnicowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wkład kominkowy z płaszczem wodnym. Jest to konstrukcja, która posiada wiele przemyślanych rozwiązań. Proponujemy wysokiej jakości, niezawodny w działaniu wkład kominkowy z płaszczem wodnym zapewniający ekologiczne spalanie i wygodne użytkowanie. To produkt o mocy nominalnej, która wynosi od 10 kW. Został on wykonany z wysokiej jakości stali, odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Produkt ten posiada sprawność cieplną, oszacowaną na wartość do 80%, nawet po kilkunastu latach jego codziennego działania. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym wyróżnia się ekonomiczną eksploatacją. Może być zasilany węglem drzewnym, drewnem liściastym, a także innymi materiałami, których wilgotność nie przekracza 20%. Temperatura spalin, powstała w tej konstrukcji, wynosi do 255 stopni Celsjusza. Dlatego też wszystkie elementy składające się na nią, zostały skutecznie zabezpieczone przed otwartych źródłem ognia. Odpowiednio dobrane pole kratek wylotowych i wlotowych umożliwia regulowanie wysokości płomienia, jak również stały dopływ powietrza, poprawiający sprawność energetyczną wybranego wkładu kominkowego z płaszczem wodnym. 

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym, zabezpieczony przed działaniem wysokiej temperatury powietrza 

Niezawodny w działaniu wkład kominkowy z płaszczem wodnym to rozwiązanie dedykowane nie tylko klientom indywidualnym, ale również firmowym. To wysokiej jakości element, który może zdobić wybrany model urządzenia grzewczego, skutecznie podnoszącego temperaturę w danym pomieszczeniu. Rekomendowany przez nas wyrób posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, co potwierdza jego bezpieczeństwo używania. Wkład kominowy z płaszczem wodnym, który można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, jest bardzo łatwy do czyszczenia. Nie wymaga on czasochłonnych zabiegów renowacyjnych i pielęgnacyjnych, ponieważ został pokryty specjalnie dobranymi powłokami ochronnymi. Ograniczają one nieestetyczne matowienie, odbarwienie czy też blaknięcie poszczególnych elementów zewnętrznych, znajdujących się w konstrukcji wybranego wkładu kominkowego, posiadającego płaszcz wodny. Proponowany przez nas wyrób został zaprojektowany i wykonany z zastosowaniem nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki temu każdy wkład kominkowy z płaszczem wodnym z naszego asortymentu przetrwa w doskonałym stanie przez wiele sezonów grzewczych. 

Oryginalne wkłady kominkowe mogą być wykonane ze stali lub żeliwa. To elementy odporne na działanie wysokiej temperatury powietrza, wyróżniające się estetycznym wyglądem.